Wiegerova vila exteriér

Wiegerova vila

Pripravíme pre vás výnimočný deň.

Od roku 2013 sme vo Wiegerovej vile hostili už vyše dvesto svadieb, slovenských aj medzinárodných. S každou svadbou sme získali hodnotné skúsenosti a dnes už presne vieme, aké detaily spravia váš deň výnimočným. Pripravíme pre vás svadbu v štýlovom prostredí uprostred prírody s kvalitnými službami našich overených partnerov.

Wiegerova vila exteriér

Vychutnajte si hostinu “al fresco”

V letných mesiacoch vám, ako jeden z mála priestorov na Slovensku, ponúkame možnosť hostiny “al fresco”. Vašu svadobnú hostinu vám pripravíme v našej rozkvitnutej záhrade priamo pod korunami stromov. Drevené zelené stoly, lavice, sudy namiesto klasických stand-by stolov alebo svetelné reťaze, ktoré sú súčasťou nášho štýlového exteriérového setu nábytku, dodajú vašej svadobnej recepcii nezabudnuteľnú atmosféru.

Počas desiatich svadobných sezón sme spolupracovali s mnohými svadobnými partnermi na catering, kvetinový dizajn a výzdobu. Zistili sme, ktoré spolupráce najviac reflektujú potreby našich klientov a spojili sme sa len s tými najlepšími svadobnými profesionálmi. S radosťou vám spolu s nami pomôžu pripraviť váš deň bez stresu s kvalitným cateringom a štýlovou výzdobou. Tak, aby ste si vy a vaši najbližší vychutnali svadbu plnú zážitkov a rozprávkovej atmosféry.

Spoznajte našich overených partnerov

Wiegerova vila catering

Ochutnajte špeciálne svadobné menu

Máme chuť robiť veci čo najlepšie, preto sme sa spojili s profesionálnym Sharkam B&B cateringom. Jeho skúsený tím pre vás vytvoril špeciálne trojchodové svadobné menu, ktoré inde neochutnáte. Gurmánske špeciality, ktoré vám naservíruje profesionálny a milý personál podľa gastronomickej etikety, budú zostavené iba z kvalitných a čerstvých surovín.

Rozumieme slovenským aj medzinárodným svadobným tradíciám

Rozumieme slovenským aj medzinárodným svadobným tradíciám, a preto si v deň akcie môžete doniesť vlastné zákusky, torty či slané pečivo (alebo vám radi poradíme, v sladkom sa vyznáme). Výhodou u nás je možnosť priniesť si vlastný alkohol (účtujeme “korkovné”).

Wiegerova vila nevesta

Kontaktujte nás

Wiegerova vila nevesta
Wiegerova vila exteriér

Objavte priestor

Radi vám poradíme, pomôžeme, prípadne navrhneme unikátne riešenie presne pre vás.

Získajte viac informácií